Safo
Caricamento

menu

Asistenční aplikace SAFO

Asistenční aplikace SAFO

Aby byl zajištěn přístup k důležitým informacím kdykoliv a kdekoliv.

Podnikání vyžaduje stále větší mobilitu a řidiči potřebují okamžitou a spolehlivou pomoc.

Naše aplikace nabízí nejjednodušší způsob, jak zpřístupnit vaše služby řidičům a zprostředkovat je jednoduše klepnutím na obrazovku.

Vaše auto na dosah ruky

Tato aplikace je k dispozici pro libovolnou mobilní platformu (IOS, Android, Windows Phone). Řidič může okamžitě získat přístup k informacím o vozidle a požádat o pomoc bez nutnosti telefonního hovoru na asistenční linku.

K dispozici je řada praktických funkcí, které pomáhají řidiči v případě poruchy vozidla nebo potřeby zajištění servisu, stejně tak funkce pro podniknutí konkrétních kroků vedoucích k vyřízení pokuty.

Vše prostřednictvím jednoduchého kliknutí. Jedná se o originální a uživatelsky přívětivou aplikaci. Samozřejmostí je samostatný prostor speciálně určený právě pro dopravní pokuty.

Oznámení o vzniklé pokutě je zasláno řidiči do aplikace, ta mu následně umožní řídit související proces jednoduše pomocí svého smartphonu nebo tabletu.

Proč právě tato aplikace?

Řidič získá snadný přístup k dostupným službám nebo může požádat o náhradní vozidlo bez nutnosti volání na zákaznickou podporu.

Aplikace není pouze komunikační systém, ale je neustále v kontaktu s řidičem. Aplikace upozorňuje řidiče na termíny pravidelné údržby či plánovaných servisních oprav, a zároveň umožňuje rezervovat termín v oblíbeném servisním místě. Upozorňuje na to, kdy je třeba vyměnit pneumatiky, ale např. také kde jsou aktuálně konkrétní zimní pneumatiky skladem. Umožňuje komunikaci přímo se systémy leasingové společnosti (a to v obou směrech).

Leasingová společnost nebo dealer může řidiče snadno kontaktovat ve chvíli, kdy je vozidlo připraveno k převzetí, a to vše rychle a bez nákladů.

Toto jsou hlavní výhody:

  • INOVATIVNÍ a MODERNÍ služby
  • Přizpůsobení SLUŽEB NA MÍRU zákazníkovi
  • PŘÍMÁ KOMUNIKACE s řidičem
  • AUTONOMIE řidiče
  • MONITORING chování řidiče
  • KONTROLA vozového parku