Safo
Caricamento

menu

Blog Article

Omoove a Safo Group společně poskytují systém inteligentního monitorování firemního vozového parku Fleet managerům, leasingovým společnostem i řidičům

posted in News & Events by

Omoove a Safo Group společně poskytují systém inteligentního monitorování firemního vozového parku Fleet managerům, leasingovým společnostem i řidičům.

 

Stávající platforma Omoove bude integrována do platformy Safo Group, která bude vyvíjet inovativní řešení společně s celou řadou služeb zaměřených na efektivnější a uživatelsky přívětivější nástroj řízení vozového parku. 

Řím, 4. července 2018: Společnost Omoove a společnost Octo, evropský leader poskytující služby sdílené mobility, oznámila své partnerství se společností Safo Group, která již více než 35 let spolupracuje s evropskými klienty, podporuje malé a velké firemní zákazníky a vyvíjí vlastní software řešení pro kombinovanou flotilu čítající celkově více než 1.000.000 vozidel.

Cílem je poskytovat fleet managerům vylepšenou platformu, která by vyhovovala jejich rostoucím požadavkům na přidanou hodnotu služeb, jako je: Prediktivní modelování údržby vozidel díky sledování jízdního chování, palubní diagnostika a rozsáhlá analýza nasbíraných dat ; Sledování jízdy v reálném čase a diagnostická hlášení mohou zlepšit využití vozového parku, zvýšit bezpečnost a produktivitu; Silniční asistence; Požadavek na údržbu vozidla a přímá rezervace termínů údržby či výměny pneumatik; Správa dopravních pokut; Správce vozového parku bude mít možnost vygenerovat některé automatické zprávy, jako je kniha jízd nebo podrobné statistiky o ujetých kilometrech.Tato nová platforma se také zaměřuje na samotné řidiče a poskytuje jim stejnou škálu služeb pro soukromé i firemní vozy.

 

S výše uvedeným souvisí i nová funkcionalita mobilní aplikace, která na základě vyhodnocení řidičova chování vyzve řidiče k absolvování kurzů e-learningu tak, aby zlepšil uživatelské chování s ohledem na stav vozidla a vlastní bezpečnost řidiče. Prediktivní systém údržby založený na chování řidiče poskytne asistenci ve smyslu přímé rezervace služeb a servisní středisko bude v předstihu upozorněno, že řidič potřebuje pomoc. Mobilní aplikace bude také řidiči nabízet dostupné alternativní možnosti dopravy.

Giuseppe Zuco, CEO, Omoove a Octo Co-founder řekl:Jsme rádi, že sdílíme naše zkušenosti se společností Safo, která usiluje o poskytování široké škály služeb pro zlepšení a podporu sektoru správy vozového parku a zpřístupnění kompletních, ale snadno použitelných řešení. „Elpidio Sacchi CEO, Safo Group řekl „Významný krok vpřed po ‚červeném koberci‘ správy vozového parku v novém, integrovaném světě mobility“.

12 Čvc, 18