Safo
Caricamento

menu

Blog Article

Profesionální fotografie vozidel

posted in News & Events by

Ve spolupráci se společností AutosOnShow nabízí sofistikované řešení pro vytváření profesionální on-line prezentace vozidel.

Na výběr je kompletně automatizované řešení formou studia s točnou, které je vhodné pro větší objemy prodávaných vozů. Nově také odlehčená verze, viz. přílohy tohoto mailu. Pro menší objemy nebo v kombinaci se studiem je určeno řešení zvané Dealer, kde je k pořizování snímků a videí využívána mobilní aplikace s na míru přizpůsobeným průvodcem. Tím je zajištěn firemní standard prezentace vozů. Obě řešení nabízejí náhradu pozadí focených vozů a také tzv. tagging (picture in picture) pro zvýraznění částí interiéru/exteriéru nebo případných poškození.

Velice důležitou součástí je rozhraní API, díky kterému je zajištěno téměř okamžité publikování vozů na váš web a také odpadá jakákoliv manuální práce s pořízenými materiály (stažení fotek a videí, jejich úprava a nahrání na web).

Dalším řešením od AOS je tzv. Workshop, kde je pořizování obrazových materiálů využíváno ke komunikaci se zákazníkem v rámci servisu vozidel.

Praktická ukázka aplikace AutoCAPTURE

17 Úno, 21