Safo
Caricamento

menu

Blog Article

Safo otevřelo novou pobočku V Praze

posted in News & Events by

S potěšením oznamujeme, že společnost Safo Central Europe s.r.o. otevřela novou kancelář v Praze, v České republice. V rámci pokračující expanze na evropský trh založila skupina Safo novou dceřinou společnost s cílem rozšíření své působnosti na region střední Evropy, počínaje Českou republikou.

 

Pozici generálního ředitele a zároveň akcionáře společnosti Safo Central Europe s.r.o bude zastávat pan Jaromír Hájek, bývalý generální ředitel Leaseplan Itálie a Leaseplan Česká republika. Jsme potěšeni, že se pan Hájek rozhodl investovat do tohoto společného projektu.

 

Safo Central Europe s.r.o. bude zákazníkům poskytovat aktuální nabídku všech produktů a služeb, které v současné době poskytuje mateřská společnost Safo Group. Bude aktivním hráčem zaměřenými na posílení řady stávajících produktů a vytváření nových řešení pro místní trh. Safo Central Europe s.r.o. bude také řídit zahájení činnosti v Německu, kde Safo očekává otevření nové dceřiné společnosti do konce roku 2019.

 

Kromě České republiky již provozuje společnost Safo svou činnost v Itálii, ve Spojeném království, ve Francii, v Rumunsku, ale také ve Španělsku a Portugalsku prostřednictvím svého partnera Gesthispania.

19 Čvn, 18