Safo
Caricamento

menu

Správa pokut

Správa pokut

Safo je lídrem v oblasti správy dopravních přestupků a v oblasti kompletní nabídky fleetových služeb nabízených na automobilovém trhu od roku 1981.

Safo je silným mezinárodním partnerem pro outsourcing služeb založených na vysoké úrovni informačních technologií a na neustálé inovaci.

V současné době na mezinárodní úrovni zpracováváme kolem 5 miliónů pokut ročně, poskytujeme služby firemním flotilám o celkovém počtu čítajícím 2 500 000 vozidel a spolupracujeme s téměř 9 000 úřady, které vydávají pokuty (z toho 500 prostřednictvím elektronické výměny dat).

Po desítky let jsme spolupracovali s předními fleetovými poskytovateli, leasingovými společnostmi, autopůjčovnami a příslušnými úřady, abychom vytvořili zcela bezpapírový systém správy dopravních pokut.

Naše služby jsou neustále vylepšovány tak, aby přinášely zákazníkům vysokou úroveň efektivity.

K dispozici je mobilní aplikace pro správu pokut, kde je řidič přímo informován o vzniklé pokutě a s ní souvisejících podrobnostech. V závislosti na vnitropodnikových pravidlech / nastavených postupech může řidič přímo v aplikaci potvrdit další kroky pomocí svého smartphonu nebo tabletu.

Náš fleetový portál umožňuje snadnou interakci s probíhajícími pokutami a komplexním KPI reportingem.

Společnost Safo nabízí tyto služby v Itálii, Velké Británii, Francii, Rumunsku, Německu a České republice.